Suratında iPhone 7 patladı!

Suratında iPhone 7 patladı!

by Emre Budak Ekim 14, 2016

Galaxy Note 7 modellerinin pil sorunu yüzünden üretimden kaldırılmasından sonra, Apple kanadından da ne yazık ki patlama haberleri geliyor.

Geçtiğimiz günlerde kutusu içerisinde patlayan iPhone 7 modelinin ardından, şimdi de Çin’de bir adam iPhone 7‘si ile video kaydı yapıyorken telefon suratına çok yakın bir mesafede patladı.

Patlayan iPhone 7 kullanıcısını yaraladı

GizmoChina‘nın aktardığı bilgilere göre video kayıdı esnasında patlayan iPhone 7, ekrandan kırılan cam parçalarıyla birlikte kullanıcısının yüzünü yaraladı. Konuyla ilgili Apple desteğine ulaşan adam, desteğin konuyla ilgili yetkisi olmadığından direkt olarak şirketin merkezine yönlendirildi.

Henüz iPhone 7 modelini nereden satın aldığı bilinmeyen adamın yaşadığı olayla ilgili araştırma başlatıldı.

16-10/14/suratinda-iphone-7-patladi-2.jpg

Son dönemde ne yazık ki hemen hemen her marka ve modelden patlayan akıllı telefonları görüyoruz. Genellikle pil kaynaklı olan bu sorunların ardından, birçok kişi kullandığımız pil teknolojilerinde bir yenilik olmasını bekliyor.

Bakalım Apple’ın yapacağı araştırma sonrası bu patlama olayının ardından ne çıkacak.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın