Watch Dogs 2 ilk izlenim

Watch Dogs 2 ilk izlenim

by Emre Budak Kasım 17, 2016

Watch Dogs 2 nihayet çıktı. Bizler de vakit kaybetmeden oyunla ilgili görüşlerimizi aktarıyoruz. Hem oyunun hikayesine ortak oluyor, hem de yeni ana karakteri değerlendiriyoruz. Marcus Halloway‘in arka plan hikayesini konu alan, Watch Dogs 2 giriş bölümünü sizlerle beraber oynuyoruz. Bakalım Watch Dogs 2 nasıl olmuş?

Watch Dogs 2 ilk izlenim

Watch Dogs 2 ile birlikte hem şehir, hem CtOS, hem de tüm oyun atmosferi baştan aşağıya değişiyor. İlk oyunun karanlık havası yerini, hackerların renkli dünyasına, bolca hiphop ve popüler kültür ögesine bırakıyor.

CtOS tamamen yenilenmiştir ve çok daha güçlü olarak San Francisco‘da yerini almıştır. ilk versiyonda hatalarından ders alan geliştiriciler, CtOS’u desteklemek ve Aiden Pierce gibi sisteme sızabilecek hackerları engellemek için yazılımı birden fazla parçaya bölmüşlerdir. Artık akıllı şehir her yerdedir. Sadece kamera ve şehir sistemlerinde değil, aldığınız her elektronik eşyanın içinde CtOS 2.0 vardır. 

16-11/16/watch-dogs-2-ilk-izlenim-video-ilk-bakis-turkce-2.jpg

Hacker grubu Dedsec ise bu durumu bir kölelik olarak nitelendirmektedir. Onlara göre özgür olabilmenizin tek yolu, sistemden kendi kimliğinizi silmenizdir. Marcus Holloway de Dedsec hayranı bir hacker olarak, onlara katılabilmek için CsOS veri merkezine sızar.

İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan, Watch Dogs 2’nin senaryo moduna giriş yaptığımız ilk izlenim videosuyla sizleri baş başa bırakalım. İyi seyirler.

DedSec Taksim’i hackledi

Oyun çıkmışken yaşanan diğer bir güzel gelişme ise Taksim’de düzenlenen Watch Dogs 2 lansmanı oldu. Ubisoft’un yeni oyunu Watch Dogs 2, 16 Kasım’da Hard Rock Café Istanbul’da gerçekleştirilen basın lansmanında tanıtıldı.

Etkinlik sırasında sahne alan Ubisoft Türkiye Ürün Sorumlusu Tuba Çakar “İlk WatchDogs’un çıkışından iki buçuk sene sonra oyun severlerin karşısına çıkan Watch_Dogs 2 bizi aksiyona ve eğlenceye doyuracak. Watch_Dogs 2’de karakter hikaye ve atmosfer anlamında bir çok yenilik bizleri bekliyor.” diyerek oyuna duyduğu güveni ifade etti.

16-11/17/img_2028.JPG

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın