Watch Dogs 2 için heyecan verici yeni video

Watch Dogs 2 için heyecan verici yeni video

by Emre Budak Eylül 25, 2016

Şu sıralar yeni bir Assassin’s Creed oyunu geliştirmeyerek bizleri şaşkına çeviren Ubisoft, uzunca bir süredir Watch Dogs 2 üzerinde çalışıyor.

Yeni video görücüye çıktı

Yeni nesil grafikler ile beraber gelecek olan yapım, hali hazırda geliştirilme sürecinde. Nitekim bu zaman dilimi boyunca yeni videolar paylaşan geliştirici ekip, oyun adına yeni bir tanıtım videosu daha yayımladı.

Oyunun hikayesine odaklanan bu yeni video, yaklaşık 3 dakika uzunluğuna sahip. Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Çıkış tarihine az kaldı

Uzunca bir süre önce duyurulmuş olan Watch Dogs 2 için bekleyiş yakında sona erecek. Xbox One, PS4 ve PC platformları için geliştirilmekte olan yapımın 15 Kasım 2016 tarihinde oynanabilir olması bekleniyor.

Umuyoruz paylaşılan çıkış tarihi değişmez. Zira son zamanlarda pek çok oyun, ne yazık ki gecikme ya da erteleme gibi olumsuzluklara maruz kalıyor.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın