Tanıtım Da Olsa Stargate Web Serisine Dair İlk Görüntüler Nihayet Çıktı

Tanıtım Da Olsa Stargate Web Serisine Dair İlk Görüntüler Nihayet Çıktı

by Emre Budak Ekim 30, 2017

Stargate: Origins geçtiğimiz yaz Comic-Con’da ilk kez duyurulduğunda haber pek açıklayıcı değildi. Bir fragman mıydı söz konusu olan? 10 dakikalık bölümlerden mi müteşekkil bir şey mi? Yoksa yeni bir yayıncı platformuna özel bir şey mi?

Nihayet gelen şeyin ne olduğuna dair en azından bir görüntüye sahibiz.

Doğrusunu söylemek gerekirse hala daha pek açıklayıcı değil ama işte en azından ortaya çıkan bir şeyler var. Stargate yönetimiyle ilişkilendirilmiş YouTube kanalında yayınlanan teaser, büyük oranda kamera arkası çekimlerden oluşuyor. Görüntülerde Catherine Langford ve orijinal filmden alınma Mısır benzeri bir gezegen olan Abydos olduğunu düşündüğümüz, ‘Tent city’ olarak adlandırılan yerde bulunan diğer yapımcı üyeleri görülüyor.

Stargate serisinde yeni bir yapım gibi görünmüyor tam olarak ama ‘Indiana Jones: Uzayda’ tadında bir hissiyata neden olduğunu söyleyebiliriz.

Görüntüleri aşağıda izleyerek kendiniz karar verebilirsiniz. Stargate Origins normalde bu yıl çıkmak üzere tasarlanmıştı fakat, bu konuyla ilgili paylaşabileceğimiz yeni bir şey çıkmadı henüz.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın