Şato yapmak için Minecraft’ta 5 yılını harcadı!

Şato yapmak için Minecraft’ta 5 yılını harcadı!

by Emre Budak Ekim 31, 2016

Minecraft geçtiğimiz yıllar içinde Oyun dünyasının en büyük fenomenlerinden biri haline gelmeyi başardı. Yüzlerde yayıncı ve YouTube yıldızı çıkartan oyun, yediden yetmişe milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. Mimari açıdan sanat eseri diyebileceğimiz tonlarca eser, oyunda yerini aldı.

Minecraft saplantısı 5 yılını tüketti

Danrharvey takma ismini kullanan bir oyuncu Minecraft’ın Creative Mode bölümünde tam 5 yılını tüketti. Güzel bir şeyler inşa etmeye çalışan oyuncu, bugüne kadar görüp görebileceğiniz en muhteşem yapılardan birini tek başına yapmayı başardı.

16-10/31/agnageq.jpg

İlk başlarda sadece bir şato yapmak isteyen Danrharvey, bir noktadan sonra işlerin kontrolden çıktığını fark etmiş. Yaptığı şato tam anlamıyla bir saplantıya dönüşmüş. Günler ayları, aylar da yılları kovalamış. Ama günün sonunda (daha doğrusu 5 yılın sonunda) ortaya muazzam bir yapı çıkmış. Devasa yapının son bloklarını da yerleştirdiğinde, yaptığı işi fotoğraflayarak, Imgur üzerinden paylaşmış.

DİĞER GÖRSELLERE ULAŞMAK İÇİN SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın