PS Store’da inanılmaz Batman fırsatı!

PS Store’da inanılmaz Batman fırsatı!

by Emre Budak Mayıs 06, 2017

Sony PlayStation Türkiye, bu haftanın fırsatı olarak Batman serisinin en önemli ve en etkili ilk iki oyununu içerisinde barındırdığı Batman: Return to Arkham‘ı %60 indirimle satışa sundu.

Batman: Return to Arkham, geçtiğimiz nesilde piyasadaki yerini alan Batman: Arkham Asylum ile Batman: Arkham City‘nin, Sony‘nin yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 4 için remastered olarak yeniden yaparak piyasaya sürülen versiyonBaudur.

17-05/06/c_enrttxcaicisi-1494063332.jpg

Batman: Return to Arkham, bu %60‘lık indirim sayesinde 59 TL‘ye satın alınabilir durumda. Batman serisinin son oyunu olan Batman: Arkham Knight ise indirimsiz fiyatı ile 149 TL‘ye satışta.

Batman serinin geliştiricisi Rocksteady Studios haricindeki spin-off olan ve Arkham serisinin geçmişini konu alan Batman: Arkham Origins ise Warner Bros. stüdyoları tarafından geliştirilmişti ancak o oyun kesinlikle Sony PlayStation 4‘e gelmemişti.

İşte Return to Arkham ile eski nesil oyunları arasındaki fark!

Batman: Return to Arkham‘ı PlayStation Store üzerinde bu hafta boyunca 59 TL‘ye satın alabilirsiniz.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın