PlayStation VR’ın en tuhaf oyunu

PlayStation VR’ın en tuhaf oyunu

by Emre Budak Ekim 24, 2016

PlayStation VR Oyunculara sanal gerçeklik deneyimini çok büyük bir masraf harcamadan sunmayı amaçlıyor. PC‘deki akranlarının aksine daha ekonomik bir çözüm sunan PlayStation VR, şimdiden konsol oyuncuları arasında popüler hale gelmeye başladı.

PlayStation VR için garip Japon oyunu

Sadece Japonya PS Store‘da bulanan bir oyun olan Summer Lesson size garip, tuhaf bir oyun tecrübesi sunuyor. Lise 2 öğrencisi olan Hikari‘nin sınavlarını geçmesine yardımcı olmaya çalışıyorsunuz.

16-10/24/sl3.jpg

İşin tuhaf yanı Hikari öyle çok ders çalışmak istiyor gibi görünmüyor. Sizin farkınızda ve sürekli olarak garip davranışlarda bulunuyor. Muhtemelen kendisinin animasyonlarına büyük sorunlar var ve bu durum oynanışa yansıyor.

Her gün bir odada uyanıyor ve Hikari’yi ziyaret ediyorsunuz. Döngüye dönüşen bu olay oyunun ana amacı gibi duruyor ve sonuç olarak hiç bir yere varılmıyor. Daha çok sevgili mantığına kayan Hikari, ilginç oyun anlarına sebebiyet verebiliyor.

Oyun Türkiye ve Avrupa mağazalarında bulunmuyor. Eğer denemek istiyorsanız, Japonya PSN hesabı açmanız ve oyunu almanız gerekiyor.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın