Outlast 2 Demo oynadık!

Outlast 2 Demo oynadık!

by Emre Budak Ekim 06, 2016

Outlast 2 sonunda herkese açıldı. Merakla beklenen korku oyunu için geçtiğimiz günlerde duyurulan demo versiyonu sonunda bizlerle. Outlast 2 demo bizlere neler sunuyor? Sizler için oynadık ve değerlendirdik.

Outlast 2 demo nasıl indirilir?

Outlast 2 Demo nasıl olmuş?

İşte bu soruya verecek harika bir cevabımız var. Red Barrels tarafından geliştirilen Outlast 2 kesinlikle harika görünüyor. Son derece sağlam bir ışıklandırma ve detaylı kaplama kalitesi sizi kendine çekiyor. Eğer oyunu çalıştırabilecek sağlam bir bilgisayarınız varsa, bu harika görsel şöleni birinci elden deneyimleyebilirsiniz.

Outlast 2 ne zaman çıkacak sorusuysa henüz netlik kazanmadı. Red Barrels oyun üzerinde uzun zamandır çalışıyor ve işlerini şansa bırakmaya niyetleri yok. Şimdilik öngörülen çıkış aralığı 2017‘nin ilk çeyreği ama ileride bu değişebilir.  

Outlast 2 Demo indirmek için konsolda Amerika hesabına ihtiyacınız var. Steam içinse herhangi bir sıkıntı bulunmuyor. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi Outlast Demo videomuzla baş başa bırakalım. Bakalım yeni Outlast’i beğenecek misiniz?

Casper Excalibur G500 Kutudan Çıkıyor

Outlast 2 sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits

İşlemci: Core i3-530

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: 1GB VRAM NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeaon HD 4xxx

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX Compatible

Oyunu oynadığımız bilgisayar: Casper Excalibur G500

Sistem özellikleri size düşük geldiyse üzülmenize gerek yok, çünkü henüz önerilen sistem gereksinimleri açıklanmamış durumda. Red Barrels oyunun sadece minimum sistem gereksinimlerini paylaştı.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın