No Man’s Sky Türkçe Oluyor!

No Man’s Sky Türkçe Oluyor!

by Emre Budak Ekim 06, 2016

Türkçe Oyun Merkezi yeni çalışmalarıyla karşımızda. Borderlands 2, Life is Strange gibi projelerde çalışan genç ekip, şimdide iki büyük oyunu Türkçe olarak oyuncularla buluşturmak istiyor.

Outlast 2 demo nasıl indirilir?

No Man’s Sky Türkçe Yama

Hello Games tarafından oyunculara sunulan ve kimi için büyük bir hayal kırıklığı olan No Man’s Sky‘ın Türkçe Yama çalışması Ekim itibariyle %90 sevisine gelmiş durumda. No Man’s Sky gönüllü bir çeviri olacağı için oyunun Türkçe hali de sadece PC oyuncuları için geçerli olacak.

Bunun dışında geçtiğimiz ilkbaharda çıkan Quantum Break‘in de Türkçe çalışması başlamış durumda. Xbox markasının en büyük oyunlarından biri olan ve Remedy tarafından geliştirilen Quantum Break, Türkçe olarak karşımıza çıkacak. No Man’s Sky’ın aksine, Quantum Break için şimdilik yolun başındayız ve yama için bir süre daha beklemek gerekecek.

:: No Man’s Sky Türkçe Yama Bilgileri

16-10/06/no-man-s-sky-ve-quantum-break-turkce-yama-2.JPG

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın