Marvel Powers United VR, Bu Yıl Oculus’a Geliyor

Marvel Powers United VR, Bu Yıl Oculus’a Geliyor

by Emre Budak Mayıs 21, 2018

Disney ile Facebook ortaklığında Oculus için geliştirilecek Marvel VR oyunu, geçen yıldan bu yana ne zaman çıkacağına dair gizemini sürdürdü. Marvel Powers United VR, oyuncularına Hulk, Kaptan Marvel, Deadpool veya Loki gibi Marvel evrenindeki kahramanların yerine geçmemizi sağlıyor. 

Oculus Studios EP’den Mike Doran, Sanzaru Games tarafından geliştirilen oyunun bu yıl sonunda piyasaya sürüleceğini doğruladı. Thor’u ise henüz filmi çıkmadan önceki haliyle oyun içerisinde görebileceğiz, ancak Black Panther ve Thanos’un oyunda olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Oyunlar için sabırsızlanıyorsanız Comic-Con’daki hayranların tepki videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Hayranlarını tepkilerine gelecek olursak hemen hemen herkes, sanki başka bir evrende gibi hissetiği söylüyor. Ön sipariş konusunda Türkiye’yi es geçen Oculus’un 32 GB depolama alanına sahip gözlüğü, vergisiz 249 dolar üzerinden satılıyor. 

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın