ZTE’den 100 Dolara Fiyat / Performans Canavarı Telefon: Warp 7

ZTE’den 100 Dolara Fiyat / Performans Canavarı Telefon: Warp 7

by Emre Budak Ağustos 31, 2016

Warp ismindeki ilk akıllı telefonunu 2011 yılında duyuran, 2013’te de Warp 4G adıyla başka bir cihaz üreten ZTE, aradan geçen 3 yılın ardından aynı seriy ait yeni bir telefonun duyurusunu daha gerçekleştirdi: Warp 7. Fiyat / performans anlamında alıcılarını gayet memnun edeceğini düşündüğüm cihazın etiket fiyatı ise 99.99 dolar.

Özelliklerine baktığımızda 5.5 inç büyüklüğünde, HD çözünürlüğe sahip ve Gorilla Glass teknolojisiyle korunan bir ekranının olduğunu görüyoruz. 1.2GHz saat hızında çalışan, 64-bit mimarisine sahip 4 çekirdekli Snapdragon 210 işlemcisi bulunan modelde ayrıca 2 GB RAM ve 64 GB’a kadar genişletilebilen 16 GB dahili hafıza yer alıyor.

Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle çalışacak ZTE Warp 7’de, 26 saat konuşma süresinin vaat edildiği 3000mAh gücünde bir batarya bulunuyor. Ön kamerası 13 MP, arka kamerası ise 5 MP çözünürlüğünde olacak.

İlk olarak ABD’de ve Meksika’da satışa sunulacak cihazın küresel anlamda satışa çıkarılacağı diğer ülkelerin hangileri olacağı henüz belli değil.

Tags:
Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın