Samsung, Yeni Akıllı Telefonu Galaxy J7 Prime’ı Duyurdu

Samsung, Yeni Akıllı Telefonu Galaxy J7 Prime’ı Duyurdu

by Emre Budak Eylül 02, 2016

Bu aralar tüm duyuruları IFA 2016’nın gerçekleştirildiği Berlin’den alıyorduk fakat Samsung, yeni telefonu Galaxy J7 Prime’ı Vietnam’da duyurdu. Son model J7’de daha büyük ekran, arttırılmış RAM ve hafıza, bir parmak izi tarayıcı ve çok daha iyi bir ön kameranın olduğunu görüyoruz. Tabii bu özellikleri Galaxy J7 (2016) ile kıyaslayarak söylüyoruz.

Gorilla Glass 4 ile korunan, 2.5D kıvrımlı, 1080p çözünürlüğünde ve 5.5 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunan Galaxy J7 Prime’da, f1/9 aralığına sahip ve 1080p video kaydı yapabilen 13 MP çözünürlüğünde arka kamera bulunuyor. Ön kamerası ise 8 MP çözünürlüğünde.

İşlemcisini 1.6GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli Exynos 7870’in oluşturduğu modelde 3 GB RAM ve microSD kart destekli 32 GB dahili hafıza bulunuyor. Ayrıca ekranın alt kısmında bulunan Home tuşunun üzerine gömülmüş bir de parmak izi okuyucusu var.

Galaxy J7 (2016)’da olduğu gibi J7 Prime’da da 3300mAh’lık batarya yer alıyor. Komple metal gövdeye ve 4G LTE bağlantı desteğine sahip olan Galaxy J7 Prime’ın Vietnam’daki fiyatı 280 dolar olacak. 

Tags:
Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın