Samsung, kavisli ekranı genişletiyor!

Samsung, kavisli ekranı genişletiyor!

by Emre Budak Aralık 05, 2016

Samsung, Güney Kore’den gelen yeni bir rapora göre, kavisli ekran trendini Galaxy A serisine de genişletmek istiyor olabilir. Galaxy A7 (2017) hakkında son zamanlarda aldığımız haberlere göre bu cihaz da muhtemelen standart bir düz ekrana sahip olacak. Samsung, gelecek yıl Galaxy A serisini ana akım alanına ittiğinde ise, kavisli ekran girişimi resmi olabilir.

Galaxy A serisi oldukça çeşitli, örneğin Galaxy A3 gibi hesaplı teklifler ve Galaxy A5, A7 ve A9 gibi biraz gelişmiş modelleri içeriyor. Gelecekteki Galaxy S8’in de çift eğimli bir ekran içermesi kesin; bu nedenle önümüzdeki yıl Samsung hayranlarının bekleyecek çok şeyi var.

Samsung, şu anda ABD ve Çin gibi birçok ülkede lider olmasına rağmen, Asya’daki birkaç üreticinin yükselmesi nedeniyle pazar payı yavaş yavaş daralmakta. Huawei, Oppo gibi markalar Çin’de Samsung’a yetişmeye başlıyor, bu da rekabetçi kalmanın tek yolunun altında benzersiz ve çekici donanım özellikleri olan düşük fiyatlı orta kademe telefonları üretmek olduğunu gösteriyor.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın