Note 7 reklamında oynamak ister misiniz?

Note 7 reklamında oynamak ister misiniz?

by Emre Budak Ekim 10, 2016

Patlayan Galaxy Note 7‘lerin oluşturduğu kaosta Samsung, şimdi müşterilerinden yardım istiyor. Pilinin aşırı ısınmaya ve patlamaya yatkın olması yüzünden tüm Note 7’ler piyasaya çıkışından haftalar sonra geri toplatılmıştı. Şimdi Samsung, geri çağırma ve değişim aşamasında, oluşan hasarı azaltma çabasıyla bir reklam kampanyası düzenliyor ve bu reklam kampanyasına Note 7 alan müşterilerini davet ediyor.

Galaxy Note 7 incelemesi… Tıklayın…

Chicago’da kurulu bir oyunculuk ajansı olan O’Connor Casting, Note 7’nin eski ve yeni müşterilerine bir çağrı yayınladı. Ajans, Note 7 kullanıcılarının telefonla olan tecrübelerini, geri toplama ve Samsung’la olan tecrübelerini paylaşmalarını istiyor. Chicaco’ya gitmek gibi bir şansı olmayanlar kendileri video çekerek de yollayabilirler. New York’ta çekilecek olan reklama çıkacak olan müşterilere 600 dolar gibi bir ücret ödenmesi planlanıyor.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın