LG V20 alana 350 TL’lik kulaklık hediye!

LG V20 alana 350 TL’lik kulaklık hediye!

by Emre Budak Ekim 31, 2016

Birkaç ay önce resmi olarak duyurulan ancak henüz global olarak satışına başlanmayan LG V20, geçtiğimiz günlerde ABD için satışa çıktı.

Hem AT&T, Sprint, T-Mobile ve Verizon gibi operatörlerde hem de Best Buy gibi perakende mağazalarında satışa çıkan telefon ile birlikte Bang Olufsen BEOPLAY H3 kulaklığı hediye ediliyor.

350 TL’lik kulaklık hediye!

LG V10′da olduğu gibi üst düzey ses performansıyla öne çıkan LG V20 için böylesi bir hediye verilmesi oldukça önemli.

Zira kaliteli ses ürünleri konusunda başarılı bir firma olan Bang & Olufsen’in ülkemizde 350 TL, yurtdışında ise 150 dolar fiyat etiketine sahip BEOPLAY H3 kulaklığı bir hayli başarılı bir ürün.

16-10/31/lg-v20-kulaklik-hediye.jpg

Umarız henüz Türkiye’de ne zaman kesin olarak satışa çıkacağı bilinmeyen LG V20 için bu kampanya ülkemiz için de geçerli olur.

LG V20 özelliklerini hatırlayalım

5.7 inç ekran boyutuyla phablet bir cihaz olan LG V20, Quantum IPS panelle birlikte QHD çözünürlük sunuyor. Ayrıca LG V10’da olduğu gibi 2.1 inç boyutunda ikinci bir ekran da bulunuyor.

İçerisinde Snapdragon 820 işlemci bulunan telefonda 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama alanı ve 3200 mAh batarya yer alıyor.

Çift arka kamerasıyla dikkat çeken LG V20’de 16 MP ve 8 MP olmak üzere çift arka kamera kullanılıyor.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın