IFA’nın İlk Akıllı Telefon Duyuruları Acer’dan Geldi: Liquid Z6 ve Z6 Plus

IFA’nın İlk Akıllı Telefon Duyuruları Acer’dan Geldi: Liquid Z6 ve Z6 Plus

by Emre Budak Ağustos 31, 2016

Acer, IFA 2016 etkinliği kapsamında iki yeni akıllı telefon duyurusu gerçekleştirdi. Liquid Z6 ve Z6 Plus adındaki telefonlar, aralarındaki özellik ve fiyat farklarıyla bayağı bir dikkat çekiyor.

İlk olarak Liquid Z6’dan bahsedecek olursak cihaz, 130 dolardan satışa çıkarılacak. 5 inç büyüklüğünde ve 720p çözünürlüğünde ekrana sahip olan modelde, 1.25GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli MediaTek MT6737 işlemci yer alıyor. 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızası bulunan model, 2000mAh gücünde bataryaya sahip. Kameralarıyla ilgili bir bilgi henüz bulunmuyor.

Liquid Z6 Plus ise Z6’nın 2 katından daha fazla bir fiyata sahip. 280 dolardan satışa çıkarılacak modelde 5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekran yer alıyor. 8 çekirdekli MediaTek MT6753 işlemcisi bulunan Liquid Z6 Plus’da 3 GB RAM ve genişletilebilir 32 GB dahili hafıza yer alıyor. 13/5 MP çözünürlüklerinde arka ve ön kamerası bulunan modelin bataryası ise 4080mAh gücünde.

Cihazların yüksek ihtimalle Türkiye’de satışa çıkarılacağını da belirtelim.

Tags:
Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın