Galaxy S7 için Nougat ne zaman Türkiye’de?

Galaxy S7 için Nougat ne zaman Türkiye’de?

by Emre Budak Ocak 10, 2017

Pek çok firma, amiral gemisi modellerine Android 7.0 Nougat güncellemesini vermeye başladı. Samsung tarafında da milyonlarca kullanıcı, kullandıkları akıllı telefonlara yeni Android sürümü Android 7.0 Nougat güncellemesinin gelmesini merakla bekliyorlar.

Hem Galaxy Note 7 ile beraber güncellenen arabirim, hem performans iyileştirmeleri hem de Nougat sürümünün getirdiği pek çok yeniliği beraberinde getirecek olan güncelleme, Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Galaxy S7 edge ve Galaxy S7 Android 7.0 Nougat ne zaman Türkiye’de?

Kullandığı Galaxy S7 Edge modelinin, doğrudan Android 7.1.1 Nougat sürümüne güncellemesini isteyen ve güncellemenin ne zaman geleceğini Samsung müşteri hizmetlerine soran bir takipçimize, Samsung müşteri hizmetlerinden merakla beklenen tarih iletildi.

Galaxy S7 için güncelleme, 17 Ocak’ta Türkiye’de

Android 7.0 Nougat güncellemesi, bir aksilik olmadığı sürece 17 Ocak’ta Türkiye’deki Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kullanıcılarına iletilecek.

Güncellemelerin daha sonra sırasıyla Galaxy S6 ve Note 5 modellerine de gelmesi bekleniyor.

Bakalım Galaxy S8 modelleri çıkana kadar, Samsung hangi modellerine Android 7.0 hatta 7.1 Nougat güncellemelerini iletmiş olacak? Merakla bekliyoruz.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın