Galaxy Note 5 için Yeni Güncelleme!

Galaxy Note 5 için Yeni Güncelleme!

by Emre Budak Ekim 01, 2016

Samsung, yüksek satış rakamlarına ulaşan amiral gemi modeli Galaxy Note 5 için yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor.

Mart ayında Galaxy Note 5’i Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile buluşturan Güney Koreli teknoloji devi, cihazın daha stabil, güvenli ve performanslı hale gelmesi için yayınladığı güncellemelere bugün bir yenisini daha ekledi.

Güncelleme Güvenlik İyileştirmeleri İçeriyor!

Ülkemizde bulunan Galaxy Note 5 kullanıcıları, son birkaç gündür telefonlarında yeni bir güncelleme uyarısı ile karşılaşmaya başladılar.

OTA yoluyla dağıtılan 64,70 MB boyutundaki N920CXXS3BPI3 yapım numarasına sahip olan güncelleme ile, telefonda yer alan güvenlik açıkları kapatılıyor.

16-10/01/14537029_10153697598956504_1105721797_o.jpg

Güncellemenin beraberinde getirdiği yenilikler bunlarla sınırlı değil. Galaxy Note 5’in daha stabil bir şekilde çalışması için birçok hata düzeltmesini bünyesinde barındıran güncelleme ile birlikte yeni geliştirilmiş özelliklerde cihaza dahil ediliyor. Ayrıca Samsung, güncellemenin performans artırımı için bazı iyileştirmelerle birlikte geldiğini belirtiyor.

Eğer telefonunuza henüz güncelleme uyarısı gelmediyse, Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleme bölümünden kontrol edebilirsiniz.

:: Galaxy Note 5 için yayınlanan güncellemeyi yüklediniz mi?

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın