Black Onyx Galaxy Note 7 Çıktı!

Black Onyx Galaxy Note 7 Çıktı!

by Emre Budak Eylül 22, 2016

Galaxy Note 7 için daha önceden Black Onyx versiyonu duyurulmuş, bizler de bu modeli beklemeye başlamıştık Ağustos‘ta satışa çıkan cihaz, birkaç hafta sonrasında talihsiz bir durum yaşayınca Black Onyx’in çıkışı da muallakta kalmıştı. 

Black Onyx Galaxy Note 7 Satışa Çıktı

Bildiğiniz gibi Galaxy note 7, mavi, altın ve gümüş renk modelleri piyasaya sürülmüştü. Black Onyx versiyonu ise muhtemelen Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile rekabet için daha sonradan çıkacaktı. Eh, yukarıdaki durum meydana gelince, Samsung’un yeni renk seçeneği için de biraz daha beklememiz gerekti.

16-09/22/black-onyx-galaxy-note-7-cikti-2.jpg

Şimdiyse şirket, Black Onyx Galaxy Note 7 seçeneğini ana vatanında, yani Güney Kore‘de satışa sunmuş durumda. 28 Eylül‘de değişim kampanyası kapsamında yeniden satışa sunulacak olan Galaxy Note 7 için bu seçeneğin açık olup, olmayacağıysa bilinmiyor

Yine de Black Onyx’in yeni Galaxy Note 7’ler satışa sunulduktan hemen sonra dünya çapında kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın