Android için Microsoft Selfie çıktı!

Android için Microsoft Selfie çıktı!

by Emre Budak Kasım 06, 2016

Microsoft, geçtiğimiz yıl iOS işletim sistemini kullanan cihazlar için Selfie isimli uygulamasını yayınlayarak, kullanıcıların büyük beğenisini kazandı.

Zira, Microsoft Selfie uygulaması renk dengesi, ten rengi ve aydınlatma gibi ayarların yanı sıra sahip olduğu efektler ile çekilen fotoğrafların çok daha iyi görünmesini sağlıyor.

Microsoft Selfie uygulaması Android kullanıcılarıyla buluştu!

Microsoft, aradan geçen bir yılın ardından nihayet Selfie uygulamasını Android kullanıcılarıyla buluşturdu. 

Retrica vb. fotoğraf düzenleme uygulamaları gibi geniş bir efekt yelpazesine sahip olmayan Microsoft Selfie’de yer alan 12 filtre, çektiğiniz öz çekimleri en iyi hale getirebilmeniz oldukça yeterli bir deneyim sunuyor.

16-11/05/screenshot_9.jpg

Microsoft’un yapay zeka teknolojisi sayesinde yaş, cinsiyet ve cilt tonu gibi birçok detayı analiz eden Selfie uygulaması, öz çekimlerinizi 1 -2 saniye içerisinde doğal ve kaliteli fotoğraflara dönüştürmenizi sağlıyor.

Microsoft Selfie uygulamasının fotoğraflar üzerinde yaptığı değişikliği görebilmek için, aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

:: Microsoft Selfie uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

:: Microsoft Selfie uygulamasını kullanıyor musunuz?

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın