Tamamen Türk Yapımı Transformers!

Tamamen Türk Yapımı Transformers!

by Emre Budak Eylül 22, 2016

Transformers artık sadece bir animasyon ya da sinema filmi olmakla kalmayacak. Çünkü bir Türk şirketi olan Letvision, BMW 3 serisi bir otomobili ANTIMON adıyla geliştirmiş durumda.  Şirketin Letrons serisinden çıkan bu otomobil birçok kişinin arzu nesnesi olacak!

Öz hakiki yerli yapım Transformers

Foss Bytes’in haberine göre, 8 ayda 12 mühendis ve 4 destek teknisyeninin vermiş olduğu emekle geliştirilen ANTIMON, normal bir BMW 3 serisi otomobilden bir anda dev bir robota dönüşebiliyor. Öte yandan bu otomobili alıp sürerken bir anda robot haliyle trafikte hava atacağınızı düşünmeyin. ANTIMON sadece uzaktan kumanda ile sürülebiliyor ve robot halindeyken elini kolunu sallayıp konuşmaktan fazlasını yapamıyor. Kendisinin bir Autobot mu yoksa Decepticon mu olduğunu da şu an için bilemiyoruz.

16-09/22/letron01.jpg

Yerli malı, yurdun malı, herkes onu kullanmalı

Tamamen metal olan ANTIMON’un elektrik motorlu olduğunu ve gelecekte sürülebilir bir versiyon ile gelme olasılığı olduğunu da belirtelim. Ayrıca şirket yeterli fonlamayı bulursa Letrons serisine yürüme yeteneğini de kazandırmak niyetinde.

Şu anda üzerinde çalışılan diğer modellerin isimleri ise; BIZMUT, ARGON, WOLFRAM ve TANFAL. Göğsümüzü kabartan Letvision’un sitesine bu adresten erişebilirsiniz.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın