Kullanım Koşulları

Hoşgeldin Sevgili Ziyaretçi,

Emrebudak.com.tr adresi tamamen kişisel gündelik ve kişisel çalışmaları tanıtmak amaçlı tasarlanmış bir web sayfasıdır. Web sayfamın kodlarının arasında kesinlikle bir virüs ya da zararlı kod mevcut değildir. Bunun için 2 güvenlik sitesi tarafından test yapıp sizler için sonuçları yayınladım.

Bknz: Sonuç 1  | Sonuç 2

= İçerik Bilgileri =

Kişisel bloğumun içeriğinin bir çoğu hazırladığım botlar sayesinde sık sık güncellenmektedir. Botlar zararlı kod ve link bulunan hiç bir haber içeriğini kopyalamamaktadır. Teknoloji üzerine yayınladığım haberlerin bir çoğu izinli olarak paylaşılmaktadır. Makalelerim ve Şahsım ile ilgili hazırladığım içerikler kesinlikle izinsiz kopyalanamaz / çoğaltılamaz. Kişisel web sayfalarınızda veyahut kurumsal web sayfanızda yayınlayacağınız zaman aşağıdaki gibi konunun altına kısa link bırakmanız gerekmektedir.

Bu yazı emrebudak.com.tr adresinden kopyalanmıştır.
Kaynak: https://emrebudak.com.tr

Yukarıda belirtilen koşullara uyulmadığı takdirde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

= Yorum Yazabilme =

Emrebudak.com.tr adresinde yayınlayan içeriklere yorum yazan tüm ziyaretçiler aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Herhangi bir yazı ya da sayfaya eklediğiniz yorumlardan emrebudak.com.tr hiç bir şekilde Hukuki ve cezai alanda sorumlu değildir. Bütün sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.
Ziyaretçilerin yorumları genel ahlak kurallarına, yasa ve yönetmeliklere, etik ahlak kurallarına ve emrebudak.com.tr’nin yorum koşullarına uymak zorundadır. Aksi takdirde kullanıcılara herhangi bir bildirim yapmadan silinebilir.

Yorum yazma ve içerik konusunda belirtilen tüm koşulları bütün ziyaretçiler kabul etmiş sayılmaktadır.