Drone’lar Bu Defa Vatan için Uçtu: En Çarpıcı Görüntüler ile Türkiyem Klibi!

Drone’lar Bu Defa Vatan için Uçtu: En Çarpıcı Görüntüler ile Türkiyem Klibi!

by Emre Budak Ağustos 31, 2016

DroneTurk grubu 4 bin katılımcıya sahip ve gönüllülerden oluşan bir drone hareketi. Ülkemizin farklı bölgelerinde çekilen drone görüntülerinden videolar oluşturan grup bugüne kadar birçok farklı konsepti işledi. Osmanlı camiilerinden Türkiye mimarisine kadar farklı kategorilerde, Türkiye’nin farklı illerinde çekilmiş klipler yayınlayan “Doğa için Uç” projesi de DroneTurk üyelerinin çalışmalarından bir tanesi. 

Bu büyük ekip son dönemde büyük bir projeye daha imza attı. 15 Temmuz Darbe Girişimi sonrası Türkiye’de düzenlenen mitinglerdeki görüntüler, birçok DroneTurk kullanıcısının katkısıyla kaydedildi ve bir araya getirdi. Ülkemizin dört bir yanından gelen görüntüler Mustafa Yıldızdoğan’ın Türkiyem şarkısıyla harmanlandı ve ortaya güzel bir video çıktı. 

Türkiyem klibini aşağıda bulabilir “Doğa için Uç” gönüllülerinin hazırladığı diğer klipler ve videolar için grubun resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Tags: ,
Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın