NASA Büyük Okyanus’taki 3 Ayrı Kasırganın Uzaydan Çekilen Videosunu Yayınladı!

NASA Büyük Okyanus’taki 3 Ayrı Kasırganın Uzaydan Çekilen Videosunu Yayınladı!

by Emre Budak Ağustos 31, 2016

Herhangi bir okyanusa kıyımız olmadığı için hiç deneyimleyemediğimiz bir doğa olayı olan kasırgalar, kmlerce hızlara çıkan bir fırtına olarak önüne geçen her şeyi yıkmasıyla meşhur. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri kıyılarında hemen hemen her yıl ortaya çıkan bu doğa olayı, bu sefer NASA tarafından görüntülendi.

Dünyanın üzerinde dönen Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan kaydedilen ve Amerika Birleşik Devletleri’nin Hawaii eyaletinin açıklarında görülen kasırgayı uzaydan çeken NASA, bu görüntüyü video olarak paylaştı. Farklı olarak 3 ayrı kasırgayı görüntüleyen NASA, Madelie ve Lester Kasırgaları’nı Büyük Okyanus’ta, Gaston kasırgası ise Atlas Okyanus’u üzerinden çekilmiş.

İzlemesi oldukça keyifli olan görüntüleri aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Umarım bu kasırgalar gidecekleri kıyılara fazla zarar vermezler.

Tags: ,
Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Emre Budak

Kayseri'de Kamu Kurumunda Yazılım Geliştirici, Web Programcısı, Uzman Grafiker ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda da Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliği konuları ile de ilgilenmekteyim.

Related Articles

Bir Cevap Yazın